Naše webové stránky vyžadují pro svoji správnou činnost cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Medicon

OŠATKA

Skupina MEDICON provozuje dvě prodejny na Budějovické a ve Vysočanech a k tomu e-shop OŠATKA.cz s chutnou a nápaditou výživou, ať už pro bezlepkáře, diabetiky, nebo jen ty, kteří se chtějí stravovat zdravěji. Nově přibylo i oddělení ekodrogerie. Brzy se bude otevírat třetí prodejna v Holešovicích.

OŠATKA má už poměrně dlouhou historii. V roce 2011 jsme v lékárně Budějovická vyčlenili první prostor pro zdravou výživu. Prodejna se postupně rozšiřovala, a nyní vám můžeme nabídnout široký výběr zboží, ať už se jedná o bio mléčné výrobky nebo naopak náhražky mléka, zdravé svačiny nebo lehké obědy, raw stravu či různé speciality – za studena lisované oleje, sirupy, koření, čaje, pomazánky, mouky a zajímavé směsi na pečení.

Abychom vám mohli opravdu odborně pomoci, vedoucí pozici jsme obsadili vystudovanou nutriční terapeutkou a v prostorách lékárny Budějovická otevřeli nutriční poradnu vedenou vysokoškolsky vzdělanou nutriční specialistkou, která úzce spolupracuje s lékaři z polikliniky, obzvláště pak s diabetologickou poradnou. S těmi všemi jsme pro vás vybírali sortiment a budovali tvář OŠATKY.

Na e-shopu najdete na stránkách spoustu informací o zásadách správného stravování a recepty.

 

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4

© 2016 - MEDICON a.s.
tel.: +420 261 006 111
fax: +420 261 006 210

e-mail: info@mediconas.cz

Prohlášení o ochraně osobních údajů

pronatal banner